Vaikiškos lovytės

   Vaikiškos lovytės  gaminamos  iš natūralios medienos. Galimi įvairūs variantai pagal jūsų poreikius ir norus. Galime pagaminti vaikišką lovytę su nameliu, dviaukštę lovytę ir kitokios jūsų pageidaujamos konstrukcijos.

Vaikiškos lovytės gaminamos iš spygliuočių ir lapuočių medžių, medienos.

Vaikiska lovyte. Mediniai baldai vaikams. Lovyte su nameliu

Vaikiska lovyte. Mediniai baldai vaikams. Lovyte su nameliu

Gaminiai dažomi vaikams nekenksmingais akriliniais dažais, akriliniu laku ar tiesiog aliejuojami ekologišku baldų aliejumi arba dengiami kliento pasirinkta dažyve. Vaikiškas medines lovytes gaminame standartinių ir nestandartinių išmatavimų, spalvą galima pasirinkti, atskiros detalės pritaikomos pagal individualius poreikius ( lovytės laiptukai, užtvarai ir kt.). Mūsų gaminamos lovytės yra pakankamai tvirtos, kad laisvai išlaiko ir suaugusius. Kai lovyčių dydžiai yra pakankamai dideli, tai jomis laisvai gali naudotis ir suaugusieji.

Galimi tokie lovyčių variantai:

1. Vienaaukštės vaikiškos lovos ir lovytės

2. Vaikiškos lovytės su nameliu (paaukštintos  lovos)

3. Dviaukštės lovos ir lovytės

Apie kiekvieną vaikiškų lovyčių grupę truputį išsamiau.

1. Vienaaukštės vaikiškos lovos ir lovytės – tai bene paprasčiausias vaikiškų lovyčių variantas, ypač tinka, jei namuose yra pakankamai vietos ir ta pačia lova gali tekti naudotis ir suaugusiems. Tokia lovytė gali būti komplektuojama ir su šonine apsauga. Tokios lovytės dydis gali būti įvairus- priklauso nuo to kokio ūgio vaikui bus skirta ir kokio dydžio čiužinys bus dedamas. Vaikiškos lovytės čiužinio dydžiai gali būti įvairūs 120×60 cm, 140×60 cm, 140×70 cm 140×80 cm; 150×60 cm, 150×70 cm, 150×80 cm; 160×60 cm, 160×70 cm, 160×80 cm; 180×70 cm, 180×80 cm, 180×90 cm; 190×80 cm, 190×90 cm; 200×80 cm, 200×90 cm ir kitokių dydžių. Dėl lovytės dydžio galite nuspręsti patys, visapusiškai įvertinę situaciją ir perspektyvas. Lovytę galima pritaikyti pagal jau turimą čiužinį arba užsisakyti reikiamo dydžio čiužinį pagal būsimą lovytę.

2. Vaikiškos lovytės su nameliu (paaukštintos lovos)

Vaikiška aukšta medinė lovytė

Vaikiška aukšta medinė lovytė.tai  lovytė, su esančia paaukštinta erdve apačioje e. Tokios lovytės komplektuojamos su patogiais laiptukais. Vaikas jais gali saugiai įlipti ir iš jos patogiai išlipti. Tokia lovytė turi mažiausiai tris privalumus: a) plotą po lovyte galime panaudoti nameliui vaikams įrengti, įrengti staliuką, pastatyti vežimėlį, sudėti žaislus b) susitaupo vietos kambaryje c) vaikas mėgsta miegoti aukščiau, turėti savo erdvę, į kuria sunkiau patekti suaugusiems

           

 

 

Dviaukštė lova. Baldai vaikams. Mediniai baldai vaikams

Dviaukštė lova. Baldai vaikams. Mediniai baldai vaikams