Medinis lauko stalas             

Originalūs lauko baldai  dažniausiai skirti poilsiui.  Jums tikriausiai bus reikalingi tik tada,  jei turėsite juos kur pastatyti. Jei norėsite juos naudoti pagal paskirtį, bus reikalinga vieta, kur jie bus statomi: pavėsinėje, terasoje, balkone ar tiesiog kieme. Vasarą terasoje ar pavėsinėse praleidžiame gana daug laiko, todėl be lauko baldų greičiausiai neišsiversime. Mūsų gaminamus lauko baldus esant reikalui galėsite naudoti ir patalpose- sodyboje, pirtyje ar kambaryje.

Šiais laikais lauko baldų asortimentas toks platus ir gausus, kad norint išsirinkti susiduriame su problemomis. Yra įvairiausių stilių medžiagų, taip pat būna stacionarūs ar sulankstomi.

Lauko baldai turi būti pritaikyti prie aplinkos, statinių kur bus naudojami, turi būti ergonomiški, gražūs, stabilūs, tvirti, praktiški. Lauko terasoje prie namų reikalingi kiek lengvesni baldai, nei kad pvz stovyklavietėje ar miške.

 lauko baldai

 

Lauko baldų kriterijai:

  • Jie turi derėti prie sodo ar namo stiliaus. Jei jūsų aplinka yra šiuolaikiška ir minimalistinė, tuomet masyvūs mediniai laiko baldai gali atrodyti “sunkiai”. Jums reiktų rinktis subtilesnius, mažesnius.
  • Turi būti atsparūs atmosferos pokyčiams.
  • Jie turi būti lengviau transportuojami, kad atsiradus reikalui juos būtų galima pernešti į kitą patalpą.

Taip pat svarbios ir kitos čia nepaminėtos savybės : praktiškumas, komfortiškumas ir estetiškumas.

Iš ko gaminami lauko baldai?

Pagrinde yra naudojamos trys medžiagos – tai mediena, metalas, plastikas akmuo. Taip pat ir kitos medžiagos. Būna ir mišrūs variantai – tai pavyzdžiui metalas – medis, akmuo – medis ir pan.

Dažnai lauko baldais gali virsti ir kitos paskirties daiktai (pvz vežimas, akmenys), galimas ir mišrus komponavimas.

Kiekviena medžiaga turi ir savų pliusų, ir minusų, tad sau renkantis lauko baldus reikia visapusiškai įvertinti visus kriterijus.

originalūs lauko baldai

Praktiškai be konkurencijos tarp savo namus, sodybas Lietuvoje turinčių žmonių populiariausi mediniai lauko baldai.

Mūsų įmonė taip pat gamina medinius lauko baldus, kurie papuoš kiekvieno namo ar sodybos kiemą, terasą.

Kaip pasirinkti medinius lauko baldus?

Medis pasižymi tomis savybėmis, kurios faktiškai leidžia lauko baldais naudotis visais metų laikais. Vasarą jis mažiau įkaista, o žiemą mažiau įšąla nei kitos medžiagos. Bet kuriuo metų laiku nuo medžio jaučiama jauki šiluma. Tačiau mediniai lauko baldai reikalauja ir tam tikros priežiūros.

 Medžio masyvo lauko baldai

Šie baldai tinka bent kokiam sodui. Jie gaminami iš viso medžio kamieno, iš tvirtos ir kokybiškos medienos, todėl nėra pigūs. Be to kiekvienas elementas kuriamas baldžiaus rankomis.

Medžio masyvo lauko baldai reikalauja ypatingos priežiūros. Jie statomi ant specialių stovų, kad iš apačios nepritrauktų drėgmės. Be to, porą kartų per metus juos reikia perlakuoti.

Stacionarūs ir sulankstomi lauko baldai

Jie yra populiaresni nei medžio masyvo baldai. Sulankstomieji mediniai baldai yra patogūs, kad esant reikalui juos galima sulankstyti ir lengvai pernešti į kitą vietą.  Populiarausi pagaminti iš kietos medienos, pasižyminčios tanka struktūra.

Lauko baldų priežiūra

Priklausomai nuo to, kokia dažyve mediniai baldai  yra padengti, karts nuo karto juo reikia perdažyti.  Alyvuotus gaminius tiesiog užtenka peralyvuoti. Labiau apleistus baldus tenka atnaujinti pasitelkiant radikalesnes priemones: nušveisti senus atpleišėjusius dažus ir perdažyti iš naujo. Kartais prireikia ir ir išardyti suolą ar stalą ir atnaujinus surinkti naujai.

Viskas priklauso nuo to kaip tie sodo baldai yra eksploatuojami. Suprantama, kad baldai, kurie būna po stogu ir yra apsaugoti nuo kritulių ir tiesioginių saulės spindulių tarnaus gerokai ilgiau, jeigu ir žiemą juos laikysite bent jau po stogu., o geriau būtų, jeigu jie bus sunešami į uždarą patalpą.

Kavinių lauko baldai

Jei tik netrukdo vietos stygius, prie kavinės, baro, restorano šiltuoju metų laiku klientai mieliau renkasi galimybę prisėsti lauke. Kad klientai jaustųsi jaukiai ir patogiai, šalia visų kitų dalykų ( gero maisto, gražaus vaizdo, jaukios aplinkos ir kt), svarbūs ir geri, tvirti, patogūs lauko baldai.

Gal ir galima sėdėti prie pastatytų sudedamų turistinių stalelių ir kėdučių, tačiau tas nesaugumo ir laikinumo jausmas klientams vargu ar patiks.

Lauko baldai vaikams

Buvimas lauke neapsieina be vaikų. Nerimstantys, dūzgiantys lyg bitutės vaikai visada pilni veiklos. Jie mėgsta mėgžioti suaugusiųjų elgesį. Ko reikia suaugusiems, paprastai prireikia ir vaikams. Baldai vaikams taip pat ne išimtis. Jei tėvai sėdi lauke ant suolų, prie lauko stalo, tai ir vaikai nori turėti savo vaikiškus baldelius- gal net gražesnius, spalvingesnius nei tėvų, pritaikytus būtent jiems. Vaikiški lauko stalai ir lauko suolai- tai lyg baldai su privilegija- jie TIK vaikams- suaugusiems vaikų lauko baldai tiesiog… per maži…

Lauko baldai vaikams gaminami iš natūralios medienos, kruopščiai šlifuojami, kad judrūs vaikai būtų saugūs ir nesusižeistų. Lauko baldai be jokių aštrių kampų ir detalių, impregnuoti saugiais impregnantais, nudažyti nekenksmingais dažais.

Lauko baldus vaikams galite užsakyti norimų formų, matmenų, spalvų, ornamentų ir kitų detalių.

Taip pat šalia lauko baldų vaikams gaminame ir kitus gaminius iš medienos, skirtus vaikams- vaikiškus namelius, vaikiškas pavėsines, supynes, smėlio dėžes vaikams. Baldai vaikams- tai ne tik lauko baldai, bet ir baldai naudojami namuose, darželiuose ar kitur.  Tai vaikiškos lovytės, dviaukštės lovos, paaukštintos lovytės (lovytės su nameliu), lentynos vaikiškos lentynos, vaikiški stalai ir kiti baldai vaikams.

 

Jūs ir Jūsų vaikai esate verti turėti gerus mūsų gaminius, kurie Jums ištikimai tarnaus ilgus metus.