• Mob.tel: 8 659 21112
 • Vasaros pavėsinė

  Pavėsinėje tiek karštą vasaros dieną, tiek saulėtą malonu leisti savo laiką. Taip pat pavėsinės gali papuošti jūsų sodo aplinką, bei būti puikia pasisėdėjimo vieta su draugais.

  Pavėsinės buvo žinomos dar senovės Egipto, Graikijos ir Romos laikais. Jeigu iki šių dienų išliko toks statinys, tai liudija apie jo funkcionalumą, patogumą. Jos buvo plačiai statomos ankstyvojo renesanso laikais ir intensyviai pradėjo plisti į Europą.  Pavėsinės yra populiarios ne tik dėl savo funkcionalumo, bet jos yra puiki sodo dekoro priemonė jūsų sodui at kiemui.Jei nusprendėte patys statyti pavėsinę pateiksime jums keletą patarimų.

  Visos pavėsinės būna kvadrato, stačiakampio, šešiakampio formos. Jei planuojate įsirengti pavėsinę prie savo namų, ieškokite tokio pavėsinės varianto, kuris labiausiai atitiktų jūsų poreikius. Lietuvoje pastaruoju metu populiarėja pavėsinės su židiniu, kuris tarsi yra pavėsinės dalis. Tokia pavėsinė gali būti naudojama net šaltesnę rudenio dieną ar vakarą, nes židinio skleidžiama šiluma neleis sušalti.

  Jei jūsų sode ar kieme yra nedaug laisvo ploto, tuomet vertėtų rinktis nedidelio ploto pavėsinę. Gražiai atrodytų nedidelė pavėsinė, kurios sienos būtų apželdintos vynuogėmis ar vijoklinėmis gėlėmis. Tokiai pavėsinei nereikės panaudoti daug medžiagų, užteks tik nedidelių atramų augalams prilaikyti.  Didesnės struktūros pavėsine jau gali būti tarsi mažytis sodo statinys. Pasaulyje populiarėja pavėsinės su langais ir durelėmis.

  Pasirinkę pavėsinės dydį ir architektūrinį sprendimą, turite pasirinkti medžiagas iš kurių bus statoma pavėsinė. Dažniausia pavėsinė yra statoma iš medienos. Tai gana patvari medžiaga, taip pat ją galima nudažyti norima spalva arba palikti natūralios medienos argumentus.

  Pagrindiniais pavėsinės struktūriniai elementai yra stogo atramos. Jie turi būti patstayti ant tvito pagrindo. Jei juos tik šiaip įkasite į žemę, po kurio laiko jūsų pavėsinė gali pradėti virsti, smegti į žemę ar dėtis kiti negeri dalykai. Todėl jei nenorite pavėsinei kasti pamatus, statykite ją ant plytelių ar blokelių. Jie tikrai tvirtai laikys jūsų pavėsinę.

  Nors pavėsinė atrodo ir mažas statinys, tačiau norint, kad ji gražiai atrodytų ir ilgai tarnautų reikalinga turėti statybos žinių pagrindus. Jei nesate tikri, kad galite pastatyti pavėsinę, rekomenduojame ją užsakyti ar pikti jau pastatytą.

   

   

   

   


 • KONTAKTINĖ INFORMACIJA

  Nerandate Jums reikalingo sprendimo? Visada malonu išgirsti Jūsų klausimus ir suteikti nemokamą informaciją apie galimybes. Maloniai prašome kreiptis į mus ir Jūsų svajonių baldai ar poilsio zona sode virs tikra ramybės oaze…

 • Dirbame visoje Lietuvoje ir kitose šalyse! info@siaudiniainamai.lt VILNIUS, Mob.: 8 659 21112
 • facebookgoogle_pluspinterestyoutubeby feather
 • Jūsų Vardas (privaloma)

  Jūsų elektroninio pašto adresas (privaloma)

  Jūsų telefono numeris (privaloma)

  Jūsų klausimas

  Pažymiu, kad ne spam
 • Visos teisės saugomos: siaudiniainamai.lt
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos