• Mob.tel: 8 659 21112
 • Lauko baldai vasarnamiui- kaip išsirinkti?

  Jau praėjo tie laikai, kai visus panaudotus baldus veždavome į vasarnamį. Tuomet mūsų mielieji vasaros nameliai tapdavo nenaudojamų daiktų sandėliu. Šiuo metu lauko baldai gaminami atsižvelgiant į sodybos stilių, aplinką. Kaip rodo tyrimai jau daugelis savo sodyboms ieško naujų lauko baldų. Įsirenginėdami savo erdves, žmonės vis daugiau dėmesio skiria funkcionalumui ir stiliui. Lietuviai konservatyvesni, dažniau renkasi klasikinio stiliaus lauko baldus. Mėgstantys naujoves negali atsispirti naujo stiliaus baldams. Visgi jie dažniausiai būna įdomių formų,
  Taigi šiame straipsnyje rasite keletą patarimų kaip išsirinkti lauko baldus, kokie jie turėtų būti.

  lauko baldai

  Lauko baldai

  Pirmiausia reikalinga perstatyti patalpoje esančius baldus ir pabandyti juos sugrupuoti. Palikite tik reikalingiausius baldus.

  Kalbant apie lauko baldus, jie turėtų būti pagaminti iš kokybiškesnių medžiagų. Lauke dažnai būna drėgna, todėl prastos baldinės medžiagos sudrėks ir iš jūsų baldo nieko neliks. Stalo viršus turėtų būti pagamintas iš drėgmei atsparios medžiagos, neįgerti riebalų ar augalinės kilmės dažų. Jis turėtų atsparus temperatūros pokyčiams. Juk žiemą sodybos ir vasarnamiai būna nešildomi, todėl jiems reikės pergyventi ir šaltą žiemą. Be to vasarą juos veikia karšti saulės spinduliai. Natūrali mediena atitinka visus šiuos reikalavimus. Todėl lauko baldai iš natūralios medienos yra ilgaamžiai ir patvarūs.
  Rinkdamiesi vasarnamiui tinkančias kėdes, turėtumėte taip pat atkreipti dėmesį, kad jų apdaila turi būti atspari riebalų ar dažų dėmėms ir neįgerti dažų, nešvarumų. Jei norite, kad būtų minkščiau galite sėdimą dalį uždengti audiniu, tačiau audinys turi būti lengvai plaunamas.
  Jei pasirinksite medinius lauko baldus, turite nepamiršti, kad jiems reikalinga nuolatinė priežiūra. Rekomenduojama keletą kartų per metus medinius lauko baldus nuvalyti, perlakuoti ar padengti medžiui skirta alyva. Lauko baldus nerekomenduojama dengti plastikine plėvele. Nes po jais gali pradėti kauptis drėgmė, o tai gali sugadinti baldus, atsirasti įtrūkimų.
  Jei kalbant apie medieną, tai iš Lietuvoje augančios medienos rekomenduojama pasirinkti iš ąžuolo, uosio medienos pagamintus baldus. Jei tinkamai impregnuosite ir kitos rūšies mediena bus apsaugota nuo aplinkos poveikio ir baldai jums tarnaus ilgai.
  Prieš renkantis lauko baldus įvertinkite tokius dalykus ar daug pas jus užsuka svečių, kiek žmonių bus reikalinga prie jų susodinti. Jei pas jus dažnai užsuka svečių rinkitės baldus su ištraukiamomis detalėmis, pavyzdžiui, tokiomis kaip stalo pailginimas.
  Jei jums kyla klausimų dėl baldų pasirinkimo, pasitarkite su mumis. Mūsų kvalifikuoti specialistai visada suteiks reikiamos ir naudingos informacijos.


 • KONTAKTINĖ INFORMACIJA

  Nerandate Jums reikalingo sprendimo? Visada malonu išgirsti Jūsų klausimus ir suteikti nemokamą informaciją apie galimybes. Maloniai prašome kreiptis į mus ir Jūsų svajonių baldai ar poilsio zona sode virs tikra ramybės oaze…

 • Dirbame visoje Lietuvoje ir kitose šalyse! info@siaudiniainamai.lt VILNIUS, Mob.: 8 659 21112
 • facebookgoogle_pluspinterestyoutubeby feather
 • Jūsų Vardas (privaloma)

  Jūsų elektroninio pašto adresas (privaloma)

  Jūsų telefono numeris (privaloma)

  Jūsų klausimas

  Pažymiu, kad ne spam
 • Visos teisės saugomos: siaudiniainamai.lt
  Sprendimas: Elektroninės Vizijos